Fotbalový klub Mladcová
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
MENU
Klub
Informace o klubu
Kontaktní údaje
Sportovní areál
Prostory k pronájmu
Trenéři
Ke stažení
Týmy
Tréninky
Členství
Členská sekce
Členské příspěvky
FAČR registrace
Články
Partneři
Historie
Počátky sportovního klubu
Historie v datech
Historické tabulky
Přehled trenérů mládeže
Přehled předsedů klubu
Historie - A mužstva mužů
Přehled trenérů A mužstva mužů
Kontakty
Hospůdka
Klub
Informace o klubu
Kontaktní údaje
Sportovní areál
Prostory k pronájmu
Trenéři
Ke stažení
Týmy
Tréninky
Členství
Členská sekce
Členské příspěvky
FAČR registrace
Články
Partneři
Historie
Počátky sportovního klubu
Historie v datech
Historické tabulky
Přehled trenérů mládeže
Přehled předsedů klubu
Historie - A mužstva mužů
Přehled trenérů A mužstva mužů
Kontakty
Hospůdka
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Klub
Informace o klubu
Kontaktní údaje
Sportovní areál
Prostory k pronájmu
Trenéři
Ke stažení
Týmy
Tréninky
Členství
Členská sekce
Členské příspěvky
FAČR registrace
Články
Partneři
Historie
Počátky sportovního klubu
Historie v datech
Historické tabulky
Přehled trenérů mládeže
Přehled předsedů klubu
Historie - A mužstva mužů
Přehled trenérů A mužstva mužů
Kontakty
Hospůdka
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
starší přípravka U11
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
starší přípravka U11
Přehled
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Zatím žádné články
Tréninky starší přípravka U11
po
16:30 - 18:00
@
Sportovní areál FK Mladcová
hlavní hřiště
čt
16:30 - 18:00
@
Sportovní areál FK Mladcová
hlavní hřiště
Výsledky & aktuální program
Poslední zápasy
středa
4. 9.
FC Zlín B
Mladcová U11
st 4. 9. 2024 17:30
@
UT Paseky
,
StPřB, 4. kolo
Odehráno
st 4. 9. 2024 17:30
@
UT Paseky
,
StPřB, 4. kolo
čtvrtek
29. 8.
Mladcová U11
Slušovice
čt 29. 8. 2024 16:30
@
Mladcová
,
StPřB, 3. kolo
Odehráno
čt 29. 8. 2024 16:30
@
Mladcová
,
StPřB, 3. kolo
Nadcházející zápasy
středa
11. 9.
Mladcová U11
Lužkovice
st 11. 9. 2024 16:30
@
Mladcová
,
StPřB, 5. kolo
– : –
st 11. 9. 2024 16:30
@
Mladcová
,
StPřB, 5. kolo
čtvrtek
19. 9.
Fryšták
Mladcová U11
čt 19. 9. 2024 16:30
@
Fryšták
,
StPřB, 6. kolo
– : –
čt 19. 9. 2024 16:30
@
Fryšták
,
StPřB, 6. kolo
středa
25. 9.
Mladcová U11
Kostelec
st 25. 9. 2024 16:30
@
Mladcová
,
StPřB, 7. kolo
– : –
st 25. 9. 2024 16:30
@
Mladcová
,
StPřB, 7. kolo