259_20240922_085531.jpg

starší žáci: Zasloužená dělba bodů

FK Mladcová - FC Zlín C 2:2 (0:2)

Přestože jsme od začátku zápasu nehráli vůbec špatně, měli hosté v první půli přece jen více ze hry a i trochu se štěstím si vypracovali dvougólový náskok. Po přestávce však naši kluci předvedli mimořádný výkon, začali si dávat balon rychle od nohy, přidali na důrazu, vynutili si územní převahu a zcela po zásluze srovnali skóre. Nicméně soupeř se poté oklepal a utkání bylo dramatické až do konce, neboť oba týmy chtěli strhnout vítězství na svou stranu. Což se nakonec nestalo a remíza je tak nakonec spravedlivá a pro nás určitě cenná. Naše hráče je třeba pochválit, i přes nepříznivý vývoji a proti kvalitnímu soupeři odehráli velmi dobrý zápas.

FK Mladcová – FC Zlín C 2:2 (0:2)

starší žáci, sobota 21.září, 12.30

rozhodčí: Drga

branky: Fojtík (54.), Müller (65.)

sestava: Omelka – Knot, Januška, Vyoral, Jakuba – Šenkeřík, Müller, Michálek, Exel – Šiller, Fojtík

střídali: Pospíšil, Otruba, Krajča