muži B: Tři body z horké trnavské půdy

FK Trnava - FK Mladcová B 2:3 (0:1)

V Trnavě nás čekalo malé, rozbité a tvrdé hřiště, kde místy scházel travní porost. Chybělo nám pět klíčových hráčů - Zahradník, Kolář, Janků, Venený a Krepl, takže jsme museli improvizovat. Věděli jsme, že to s fotbalem nebude mít nic moc společného a budeme muset změnit styl naší hry.
Od začátku jsme se herně trápili a většinu času se hra odehrávala mezi šestnáctkami. Byla to přehlídka nepřesností. Skóre se změnilo v náš prospěch ve 30.minutě, kdy po ojedinělé pěkné kombinaci vysunul Honza Vičánek Mirka Lebánka do samostatného úniku, který druhý jmenovaný křížnou střelou proměnil ve vedoucí branku. Mohli jsme přidat ještě minimálně další dvě branky, ale Honza Vičánek s Mirkem Lebánkem v dobrých pozicích nezamířili přesně mezi tři tyče. Ve druhém poločase jsme na soupeře vlítli a první patnactiminutovku jsme domáci zmáčkli na jejich polovině. Z několika slibných šancí jsme ale nic nevytěžili a soupeř nás potrestal z protiútoku - 1:1. A zanedlouho poté bylo v Trnavě veselo, když rozhodčí pískl nesmyslnou penaltu pro domácí, které se divili všichni, dokonce i hráči Trnavy. Pokutový kop domácí proměnili a stav byl tedy 2:1 pro Trnavu. Naštěstí si domácí vedení neužili příliš dlouho a nám se podařilo po kombinaci Ondry Blažka, Matěje Vyvlečky a Honzy Vičánka vyrovnat. Dokonáno jest. Přímý kop z rohu šestnáctky a Šerko Mehmedi propálil vše, co mu stálo v cestě - 3:2. V posledních pár minutách mohli domáci vyrovnat, ale naštěstí skvěle několikrát zafungovala naše obrana s brankářem a my si odvážíme 3 body z horké trnavské půdy. Zápas nám ukázal, co víme. S bojovným a houževnatým týmem budeme mít vždycky problém, navíc, pokud hřiště bude v tak špatném stavu. Největší soupeř pro nás dnes byl míč a hrbolaté hřiště. Příští týden nás doma, netradičně v neděli, čeká Lípa, která je stejně jako my nováčkem III.A třídy.

FK Trnava – FK Mladcová B 2:3 (0:1)