muži A: Vydrželi jsme jen poločas

FK Dolní Němčí - FK Mladcová 4:2 (1:2)

Tomáš Kuchař, trenér Dolního Němčí: „Jsme spokojení. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. První poločas byl oboustranně velice dobrý, dalo se na to dívat. My jsme vzadu udělali dvě chyby, které soupeř potrestal a z brejků skóroval. Hosté se i ve druhé půli snažili, ale neměli náhradníky, takže po fyzické stránce odešli. I když jsme je v poli přehrávali, hrozili dál z brejků. Mladcová po změně stran měla dvě šance, my jsme byli nebezpečnější a výsledek v závěru otočili. Zářil hlavně Huspenina, který vstřelil tři góly. Pochválit ale musím celý tým. Chyběli nám akorát Brenkus s Němečkem. Mladcová k nám dorazila v mladé sestavě, byla kvalitním protivníkem. Hosté hráli velice dobře.“

Jan Somberg, trenér Mladcové: „První poločas byl vyrovnaný. Možná jsme byli o něco fotbalovější, dali jsme dva krásné góly. Bohužel soupeř po naší vedoucí brance brzy výsledek srovnal. Byla to škoda, protože jsme zrovna nebyli koncentrovaní. Zbytečný gól. Už předtím Dolní Němčí zahrozilo, když střela ze třiceti metrů skončila na břevně. My jsme ale dál soupeře zlobili, měli brejky. Byli jsme nebezpečnější i fotbalovější a před přestávkou dali gól na 2:1. Bohužel druhý poločas jsme nezačali šťastně a hned dostali branku na 2:2. Soupeř pak byl lepší, my jsme fyzicky odpadli. Když se zranil Hoza, do hry šel Haloda. Jiného hráče na střídání jsme ale neměli. Dolní Němčí nás ve druhé půli přehrávalo. Mrzí mě ale, že jsme třetí branku dostali z jasného ofsajdu, což nakonec rozhodlo. Ještě za stavu 2:2 šel Ramert sám na gólmana, ale nedal. Za nepříznivého stavu jsme ještě víc otevřeli hru a z brejku inkasovali čtvrtou branku. Domácí byli druhou půli lepší, zasloužili si vyhrát. My jsme měli spoustu absencí, chybělo nám pět hráčů ze základu, což je strašně moc. Dokud ale kluci mohli, tak hráli velmi slušně. Z domácích se mi líbil Petr Bobčík, který posbíral všechny hlavy. Klukům jsem i přes prohru podal ruku, poděkoval za výkon. Zápas odmakali, nemohu jim nic vytknout.“

FK Dolní Němčí – FK Mladcová 4:2 (1:2)