muži A: V Ostrohu první porážka

FK Uherský Ostroh - FK Mladcová 1:0 (0:0)

Roman Šálek, trenér Uherského Ostrohu: „Jsem nadmíru spokojený s tím, jak kluci zápas odmakali, odjezdili. Hráli jsme doma, kde potřebujeme sbírat body. Jsem rád, že chlapci splnili mé pokyny a zvládli to. Nebylo to ale vůbec jednoduché. Mladcová ukázala svoji kvalitu, některé naše kluky v závěru chytali křeče. Bylo vidět, že stejně jako proti Nivnici šli nadoraz. V prvním poločase jsme měli tři loženky, ale Zálešák, Konečný ani Adam Burian své šance neproměnili. Kdyby je dali, mohlo to být jiné. Hosté zahrozili ve 25. minutě dalekonosnou střelou ze 40 metrů do spojnici tyčky a břevna. Na šanci jsme první půli vyhráli 3:2. Klíčová chvíle přišla po změně stran, kdy Zálešák dohrál souboj až do konce a dal pěkný gól. Mladcová ve zbytku utkání pouze nakopávala balony dopředu, my jsme všechno odvrátili. Od nich se mi líbil šikovný střední záložník Hanák. Nám chyběli Sedláček s Petrášem.“

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Hodnocení je jednoduché. Domácí dali gól, my ne, proto vyhráli zaslouženě. My jsme tentokrát hráli špatně. Soupeř měl v sestavě velice slušného útočníka a středního záložníka, což mu na nás stačilo. My jsme nebyli ani průměrní. Bohužel nás bylo akorát a museli čekat na dva dorostence. Pokud budeme kompletní, máme sílu, v oslabené sestavě jsme ale jenom průměrné mužstvo.“

FK Uherský Ostroh – FK Mladcová 1:0 (0:0)