237_20240805_064023.jpg

muži A: Skvělý vstup do nové sezóny

FK Mladcová - TJ Nedašov 6:0 (4:0)

Vstup do nového ročníku nám vyšel na jedničku. Zápas jsme měli po celý průběh pod kontrolou, výsledkově jsme rozhodli dvěma slepenými góly po dvaceti minutách hry. K vidění bylo i několik pohledných kombinačních akcí a parádní trefa Dominika Dvořáčka do šibenice z trestněho kopu těsně před přestávkou.

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Výsledek odpovídá dění na hřišti. Od začátku jsme byli jednoznačně lepším týmem a vyhráli zcela zaslouženě. Nevím, jestli to mám přičíst tomu, jestli jsme hráli tak dobře, nebo soupeř špatně, ale na trávníku jsme naprosto dominovali. Hosté snad neměli jedinou pořádnou šanci. My jsme rádi za výhru a tři body.“

Tomáš Kolínek, trenér Nedašova: „Výsledek dokresluje naši současnou situaci, která není příliš dobrá. V letní pauze jsme přišli o tři stěžejní hráče. Pagáč odešel do Štítné, další hráč zamířil do Slavičína a kapitán Fojtík s fotbalem skončil, ale pokusíme se ho přemluvit, aby nám vypomohl alespoň v domácích zápasech. Tým jsme ještě více omladili a víme, že budeme mít problémy, ale výsledky neřešíme. I když sestoupíme, vědu z toho dělat nebudeme. Už před sezonou jsme řešili, zda tým vůbec přihlásíme do soutěže, nakonec jsme to zkusili, ale co bude po sezoně, nevíme. Nejpravděpodobnější variantou je spojení áčka s béčkem. Bojovat budeme dál. Uvidíme, na co nám to bude stačit. Třeba Mladcová byla jasně lepší.“

FK Mladcová – TJ Nedašov 6:0 (4:0)

neděle 4.srpna, 16.00

rozhodčí: Martinák – Fridrich, Kliš

branky: Dvořáček 2 (23., 45.), Haloda (21.pen.), Zahradník (33.), Čihánek (64.), Ramert (88.)

sestava: J.Lebánek – Zahradník, Višenka, Korvas, Fabík – Ramert, Blažek, Haloda (62.Hanák), Kvěťák, Dvořáček (62.Vičánek) – Čihánek (68.Slavický)