muži A: Po obratu tři body

FK Mladcová - TJ Nedachlebice 5:2 (1:1)

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Jsme rádi, že jsme strašně těžký zápas zvládli. Nedachlebice hrály dobře, byl to zajímavý soupeř. My jsme vstoupili do utkání lépe, klidně jsme mohli vést 3:0. V úvodu střetnutí jsme však dali jenom jeden gól. Po středečním poháru jsme ale byli unavení. Zápas s Nevšovou nás stál spoustu sil. I kvůli tomu jsme ve velkém vedru strašně kazili, byli nepřesní a taky v koncovce jaloví. Nedachlebice výsledek nejprve srovnaly a pak i otočily. Za stavu 1:2 to s námi nevypadalo příliš dobře. Kluci se ale kousli a soupeře na konci přehráli. Nakonec jsme mohli vyhrát výraznějším rozdílem, smrdělo to debaklem, což by pro hosty bylo samozřejmě kruté, protože u nás nehráli vůbec špatně.“

Cyril Řezníček, vedoucí mužstva Nedachlebic: „Utkání jsme si prohráli sami vlastními chybami. Do 72. minuty jsme vedli a zápas měli pod kontrolou, v závěru se to ale zvrhlo. Domácí měli lepší nástup do utkání, v 6. minutě vedli 1:0, což byl pro nás trošku šok. Mohli jsme dostat i další branky. Brzy jsme se ale z toho zdrchali a postupně hru vyrovnali. Konec prvního a začátek druhého poločasu už zase patřil nám. Výsledek jsme do přestávky zaslouženě srovnali a po změně stran přidali druhou branku. V tu chvíli jsme byli na koni. Bohužel po velké individuální chybě jsme inkasovali druhou branku a utkání se stejně jako proti Starému Městu zlomilo. Vrchol našeho zmaru přišel v závěru, kdy jsme si dali vlastní gól. Kluci i přes další prohru podali solidní výkon, konec jsme ale hrubě nezvládli. Chyběli nám čtyři hráči. Kromě brankáře Hájka také Hána, Pummer a Králík, Roubínek šel do hry až v závěru. Na to, že sestava byla takto okleštěná, to nebylo vůbec zlé. Bohužel to máme v hlavách, a když udělá někdo chybu, všechno se sesype. Musíme se připravit na Újezdec. Už je potřeba konečně zabrat.“

FK Mladcová – TJ Nedachlebice 5:2 (1:1)