muži A: Divočina v Lidečku

SK Lidečko - FK Mladcová 4:4 (2:2)

Radek Číž, trenér Lidečka: „Podali jsme katastrofální výkon. Je zázrak, že jsme uhráli bod. Minule jsme sice prohráli 0:6, ale ze zápasu ve Starém Městě jsem měl daleko lepší než teď, kdy to proti Mladcové bylo odchozené, odfláknuté. Hosté šli v úvodu utkání po dvou standardních situacích do vedení 2:0. Pak jsme se trochu zvedli a výsledek do přestávky srovnali na 2:2. Měli jsme tam ještě dvě možnosti výsledek do přestávky otočit. V úvodu druhé půle jsme si ale nechali dát hloupý gól na 2:3 a byli jak opaření. Druhá půle byla holomajzna. Nevěřil jsem, že dáme nějaký gól. Nechápu, jak jsme to mohli otočit na 4:3. Místo toho, abychom utkání v klidu dohráli, tak jsme po našem nedůrazu a laxní hře inkasovali počtvrté. Musím vyzdvihnout hostujícího hráče Dvořáčka, který má skvělou kopací techniku a dobře zahrával standardní situace. My jsme si nezasloužili vyhrát. Přitom Mladcová k nám přijela oslabená. Bohužel zatímco minulý týden jsme bojovali a náš výkon snesl nějaké měřítko, tentokrát nebyla v naší hře bojovnosti ani fotbalovost. Jsem z toho špatný, bod je pro nás zlatý. Musíme se ale našim fanouškům za výkon omluvit.“

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Remíza je asi zasloužená. Chvilkami jsme byli lepší my, jindy nás zase přehrával fyzicky zdatnější soupeř. Domácí měli v sestavě urostlé hráče, přišlo my, jako bychom proti nim vyrukovali s dorostenci. V tomto to pro nás bylo složitější, ale popasovali jsme se s tím celkem slušně. Mrzí mě, že jsme vedli 2:0 a 3:2, o náskok ale pokaždé přišli. Domácí výsledek ve druhé půli otočili a my nakonec byli rádi i za bod, který bereme.“

SK Lidečko – FK Mladcová 4:4 (2:2)