267_20241006_112917.jpg

muži A: Body díky zlepšení ve druhé půli

FK Mladcová - Sokol Újezdec-Těšov 5:1 (1:1)

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Výsledek odpovídá. Byli jsme lepší a vyhráli zcela zaslouženě. První půle byla ještě poměrně vyrovnaná. Hosté dobře bránili, my jsme se hůře prosazovali. Malinko nás zaskočil gól do šatny, ale hned po nástupu do druhé půle jsme si vzali vedení zpět a zbytek utkání kontrolovali. Pomohl nám David Hubáček, kterého jsme přemluvili. Vypadli nám totiž obránci a on dodal naší hře klid, zkušenosti. Hrálo se na těžkém terénu, protože ještě v sobotu dopoledne ve Zlíně lilo. I z tohoto důvodu mě těší, jak kluci utkání zvládli. Předvedli jsme několik pohledných akcí, dali pět branek a vysoko vyhráli.“

Jiří Vystrčil, trenér Újezdce: „Od nás je to další ostuda! I když jsme první poločas zvládli velice slušně a po brance Vaculy chvíli před přestávkou to vypadalo, že bychom mohli něco uhrát, ve 46. minutě jsme špatně vyhodnotili centr do vápna, nepokryli hlavičkujícího hráče a sesypali se. Druhá půle byla od nás velmi špatná. Nechci se vyjadřovat k výkonům jednotlivých hráčů, ale nechápu, co se zase o přestávce stalo. V prvním poločase byl přístup všech výborný, ale druhá půle byla hrůza. Bohužel jsme nebyli kompletní, chyběli nám Kundrt s Pěničkou. Příležitost ale dostali jiní, mohli se ukázat. V první půli jsme měli i další šance, které Vacula s Dlapou neproměnili. Klidně to mohlo být 2:2. Ve druhém poločase jsme měli jenom pár náznaků. Za Mladcovou nastoupil i ex-ligista Hubáček. Domácím pomohl.“

FK Mladcová – Sokol Újezdec-Těšov 5:1 (1:1)

sobota 5.října, 15.00

rozhodčí: Mitáček – Vičánek, Fojtů

branky: Čihánek 2 (47., 54.), Ramert 2 (74., 78.), Zahradník (25.)

sestava: J.Lebánek – Korvas, Hubáček, Slavický – Zahradník, Dvořáček (67.Ramert), Blažek (67.Kočica), Hanák (46.Vičánek), Kvěťák, Fabík – Čihánek (74.Ondráš)