mladší žáci: Střelnice v Halenkovicích

TJ Halenkovice - FK Mladcová 2:11 (1:5)

Ve středu odehráli madší žáci přeložený zápas proti Halenkovicím. Náš tým měl od začátku utkání herní převahu. Skóre jsme otevřeli už ve druhé minutě a o dvě minuty později jsme náskok zvýšili další brankou. Soupeř se v průběhu první půle prakticky nedostal k zakončení, a nebýt vlastní branky po chybě v obraně, mohli jsme do kabin odcházet s čistým štítem. Přestože jsme soupeře přehrávali, hráči se často uchylovali k individuálním akcím namísto kombinační hry. Po přestávce a důrazné promluvě trenéra jsme se do druhé půle vrátili s lepším přístupem a diváci mohli sledovat několik krásných kombinací. Druhý poločas byl výsledkově podobný tomu prvnímu a zápas skončil konečným skóre 2:11.

TJ Halenkovice – FK Mladcová 2:11 (1:5)

mladší žáci, středa 9.října, 17.00

branky: Jan Švehlák 4 (4., 10., 33., 44.), Šiller 4 (31., 47., 65., 68.), Šenkeřík 2 (2., 46.), Zapletal (57.)

sestava: Batěk – Jan Švehlák, Šiller, Šenkeřík, Zapletal, Vašek, Hora, Krystýn, Pospíšil, Strnad, Petr