271_20241013_100319.png

mladší žáci: Nevydařená první půle

SK Zlínsko B - FK Mladcová 5:2 (5:1)

Čtvrteční deštivé utkání na umělé trávě v Otrokovicích na Trávníkách se mladším žákům příliš nevydařilo. Už ve 2. minutě šli domácí do vedení, když do zápasu vstoupili s velkou bojovností. Vyrovnat se nám sice podařilo už v 6. minutě, ovšem jen díky vlastnímu gólu soupeře. Naši hráči se v prvním poločase nedokázali prosadit, zatímco domácí nás potrestali čtyřmi dalšími brankami. Do druhé půle jsme nastoupili s větší energií, vytvořili si tlak a několik střeleckých příležitostí. Bohužel jsme proměnili pouze jednu z nich. Na druhou stranu jsme soupeře do vážnějších šancí už nepustili. Navzdory zlepšenému výkonu ve druhém poločase se nám bohužel nepodařilo zvrátit vývoj utkání. Přesto jsme ukázali, že bojovat umíme, a druhá půle je slibným příslibem pro příští zápasy.

SK Zlínsko B – FK Mladcová 5:2 (5:1)

mladší žáci, čtvrtek 10.října, 16.30 UT Trávníky

rozhodčí: Klíš

branky: vlastní (6.), Šenkeřík (61.)

sestava: Batěk – Jan Švehlák, Jakub Švehlák, Šiller, Šenkeřík, Zapletal, Otruba, Vašek, Hora, Krystýn, Strnad, Petr, Štefka, Klapálek, Vymyslický