[kfszlin] [ofszlin] [členství fačr]
Sokol Mladcová
Domů > muži B > muži B: FK Mladcová - TJ Dolní Lhota 2:0 (1:0)

muži B: FK Mladcová - TJ Dolní Lhota 2:0 (1:0)

Vytisknout

Napsal
Radek Klepal

Vytvořeno
25. 10. 2015 8:12

Kategorie:
muži B

Zobrazeno:
579x

sobota 24.října 14.00, rozhodčí: Krajča - Štěpaník, J.Struška, branky: Vaněk (34.), Jaroš (57.), sestava: M.Černý - Bečica, Damborský, Kahaja, Gurský - M.Venený, Vaněk, Balušek, M.Lebánek (77.Vyvlečka) - Jaroš, Zbořil

V souboji s posledním celkem tabulky jsme chtěli získat tři body, ale měli jsme problémy se skládáním sestavy. Na neobvyklém místě stopera tak nastoupil Dan Kahaja, v zahajovací sestavě byl i Roman Gurský a na lavičce zbyl jediný náhradník. I proto se v úvodu lépe prezentovali hosté. V 8.min. mířila vedle táhlá střela, o dvě minuty později i hlavička po trestném kopu. Naši hráči se do hry dostávali postupně, až po čtvrthodině hry předvedl pěkné sólo bez zakončení David Vaněk a chvíli nato přestřelil ve velkém vápně Lukáš Balušek. V 18.min. se do své největší příležitosti dostal soupeř, Michal Černý ale dobrým výběhem šanci zmařil. Z následného rohu pak nadvakrát zlikvidoval i nebezpečnou střelu. Pak již byl nebezpečný pouze náš tým. Ve 21.min. vykopával pokus Davida Vaňka hostující obránce z prázdné branky, aktivní David Vaněk ve 28.min. ještě z dobré pozice přestřelil, o pár minut později již ale po přiťuknutí Jirky Jaroše dostal naše mužstvo do vedení. Těsně před pauzou ještě přestřelil Jirka Jaroš opět po akci průbojného Davida Vaňka. I ve druhém poločase jsme byli aktivnější a hned v 52.min. hlavičkoval po rohovém kopu do tyče Mirek Zbořil. Za čtyři minuty jsme už vedli o dvě branky, po přihrávce Martina Veneného skóroval Jirka Jaroš. Další šance přišly až v závěrečné čtvrthodině. Nejprve v ojedinělé akci hlavičkovali těsně vedle hosté, deset minut před koncem se nadechl k velkému sólu David Vaněk, ale na úspěšné zakončení už mu nezbyly síly. V poslední zazanamenáníhodné akci vysunul v 83.min. Dan Kahaja Martina Veneného, ten ale nastřelil jen gólmana.

dnes je

pondělí, 22.10. 2018, 22:56
Svátek má: Sabina

krátké zprávy

11.ročník "Mladcovské Hoblovačky" je za námi
3.9. - V sobotu 01.09.2018 se v našem areálu konala po jedenácté velmi úspěšná akce pro děti, mládež, ale i pro jejich rodiče - "Mladcovská Hoblovačka". Díky pořadatelům z FK Mladcová, SDH Mladcová a Zálesáka-středisko Zlín a mnoha partnerů pokračuje pěkná a zajímavá tradice na konci letních prázdnin.
deset let "Mladcovské Hoblovačky"
4.9. - Už po desáté se v našem areálu konala velmi úspěšná akce pro děti, mládež, ale i pro jejich rodiče. V sobotu 02.09.2017 proběhl jubilejní 10. ročník"Mladcovské Hoblovačky". Díky pořadatelům z našeho FK Mladcová, SDH Mladcová a Zálesáka-středisko Zlín byla založena pěkná a zajímavá tradice na konci letních prázdnin.
"bílý Drogba" opět pět kusů !
20.5. - V utkání 22. kola 1.B třídy, sk. B FK Mladcová - SK Lukov v sobotu 20.05.2017 se opět probudil a předvedl ve známé podobě nestárnoucí Jiří "Dugarry" Jaroš. Po čtyřech brankách ze hry (5., 15., 46., 83.) zakončil pátým kusem v 86. z penalty. Pokud mladcovské fotbalové archívy neklamou, podobného kousku se dopustil naposled v utkání 10.kola 1.A třídy, sk. B Mladcová - Sokol Žalkovice v neděli 13.10.2013. GRATULUJEME !
rozlosování jarní části ročníku 2016/2017
8.3. - na web byly přidány termíny prvních jarních utkání všech družstev FK Mladcová. Protože jsou očekávány změny v rozlosování, termíny dalších kol budou doplněny až po oznámení techto změn. KP
zahájení jarní části ročníku OFS 2016/2017
10.2. - STK oznamuje, že jarní část ročníku 2016/2017 mužů bude zahájena 26.03.2017.(výňatek z ÚZ OFS Zlín č.16/16-17)

příští utkání

muži A - I.B třída, sk. B


Žádné další zápasy.

muži B - OP Zlín

dorost - KSD, sk. A


Žádné další zápasy.

starší žáci - OP Zlín


Žádné další zápasy.

starší přípravka - OS, sk.A


Žádné další zápasy.

kdo jsme a kde nás najdete

název: Fotbalový klub Mladcová, z.s. (zkráceně: FK Mladcová)

Tělovýchovná jednota Sokol Mladcová k datu 18.07.2015 zaniká dle usnesení mimořádné Valné hromady oddílu, která se konala 20.06.2015 na Mladcové

adresa: U Hřiště 276, Zlín  760 01, Česká republika

GPS: 49.2355303N, 17.6477539E

e-mail: fkmladcova(zavinac)seznam(tecka)cz

právní forma : spolek, registrován ve spolkovém rejstříku, vedeném KS Brno, oddíl L, vložka 1524, změna byla do spolkového rejstříku zapsána KS v Brně usnesením č.j.L 1524/RD12/KSBR ze dne 30.06.2015

identifikační číslo : 46276351

registrace FAČR - ID oddílu : 7240331
klik na mapu

 

reklama

činnost klubu formou dotací podpořili

Statutární město Zlín

Statutární město Zlín

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR

MŠMT

FAČR

FAČR