[kfszlin] [ofszlin] [členství fačr]
Sokol Mladcová
Domů > muži A > muži A: FK Mladcová - FC TVD Slavičín B 4:0 (2:0)

muži A: FK Mladcová - FC TVD Slavičín B 4:0 (2:0)

Vytisknout

Napsal
Radek Klepal

Vytvořeno
19. 5. 2018 17:47

Kategorie:
muži A

Zobrazeno:
188x

sobota 19.května 16.30, rozhodčí. Jílková - Šebesta, Sucharski, branky: Vyvlečka 2 (26., 70.), J.Chludil (24.), Kahaja (75.), sestava: Kupka - I.Lošťák, Blažek, Kraváček, Kahaja - Votava, Dlabač, Řiháček, Vyvlečka - J.Chludil (83.Čechmánek), Bahulík

Sestavy obou mužstev jasně prezentovaly hlavní problém současného výkonnostního fotbalu, hosté přijeli v hodně oslabené sestavě, my jsme měli na lavičce jen rezervního gólmana. Ještěže utkání osvěžil svaz v podobě nominace hlavního rozhodčího – na Karolínu Jílkovou byl nejen příjemný pohled, ale (což je samozřejmě to hlavní) již od začátku zaujala svým přesvědčivým výkonem. V naší základní sestavě nastoupili Honza Chludil s Matějem Vyvlečkou a oba svým výkonem dokázali, že na to mají a gólově utkání rozhodli. V samotném zápase jsme byli od úvodního hvizdu lepší. Hned v 6.min. se dostal před gólmana Laďa Bahulík, ten jeho pokus stihl tečovat a míč snášející se do branky odkopl hostující hráč. Ve 12.min. střílel z jen slabě z nebezpečného prostoru Petr Votava a v 19.min. zakončil své sólo Ivoš Lošťák střelou také jen do prostoru, kde stál hostující gólman. Ve 24.min. jsme se ujali vedení, výkop Petra Kupky hlavou prodloužili hosté přímo do běhu Honzy Chludila a ten svou šanci (pro znalé diváky trochu překvapivě) proměnil. Jen o dvě minuty později byl při napadání důsledný Laďa Bahulík, obránce vyrobil hrubici a Matěj Vyvlečka zblízka zvýšil. Ještě ve 32.min. hlavičkoval po trestném kopu Petra Votavy Michal Dlabač jen těsně vedle, pak ale tempo trochu opadlo. Ve 42.min. obdržel za hrubost červenou kartu hostující hráč, to ještě více zkomplikovalo hostující výkon a také ve druhém poločase se tak do šanci dostávali jen naši hráči. Hned ve 47.min. střílel zleva Petr Votava a k dorážce se neprobil Laďa Bahulík, pak Petr Votava přehazoval gólmana, ale míč skončil vedle. V 69.min. přihrával Laďa Bahulík Michalovi Dlabačovi, ten ale bohužel míč netrefil. Po chvilce však naše mužstvo předvedlo parádní kombinaci na jejímž konci byl osamocený Matěj Vyvlečka a vedli jsme 3:0. Po dalších pěti minutách střílel zpoza velkého vápna Honza Chludil, tečovaný míč se snesl přímo k Danu Kahajovi a ten propálil hostujícho brankáře počtvrté. Pak ještě dlouhý míč od Ivoše Lošťáka dostal Laďa Bahulík, ale tentokrát jeho pokus gólman vyrazil. V závěru se pak dostal na hřiště i Denis Čechmánek a těsně před koncem skončila jediná nebezpečná střela hostí jen těsně vedle.

dnes je

pátek, 16.11. 2018, 02:01
Svátek má: Otmar

krátké zprávy

11.ročník "Mladcovské Hoblovačky" je za námi
3.9. - V sobotu 01.09.2018 se v našem areálu konala po jedenácté velmi úspěšná akce pro děti, mládež, ale i pro jejich rodiče - "Mladcovská Hoblovačka". Díky pořadatelům z FK Mladcová, SDH Mladcová a Zálesáka-středisko Zlín a mnoha partnerů pokračuje pěkná a zajímavá tradice na konci letních prázdnin.
deset let "Mladcovské Hoblovačky"
4.9. - Už po desáté se v našem areálu konala velmi úspěšná akce pro děti, mládež, ale i pro jejich rodiče. V sobotu 02.09.2017 proběhl jubilejní 10. ročník"Mladcovské Hoblovačky". Díky pořadatelům z našeho FK Mladcová, SDH Mladcová a Zálesáka-středisko Zlín byla založena pěkná a zajímavá tradice na konci letních prázdnin.
"bílý Drogba" opět pět kusů !
20.5. - V utkání 22. kola 1.B třídy, sk. B FK Mladcová - SK Lukov v sobotu 20.05.2017 se opět probudil a předvedl ve známé podobě nestárnoucí Jiří "Dugarry" Jaroš. Po čtyřech brankách ze hry (5., 15., 46., 83.) zakončil pátým kusem v 86. z penalty. Pokud mladcovské fotbalové archívy neklamou, podobného kousku se dopustil naposled v utkání 10.kola 1.A třídy, sk. B Mladcová - Sokol Žalkovice v neděli 13.10.2013. GRATULUJEME !
rozlosování jarní části ročníku 2016/2017
8.3. - na web byly přidány termíny prvních jarních utkání všech družstev FK Mladcová. Protože jsou očekávány změny v rozlosování, termíny dalších kol budou doplněny až po oznámení techto změn. KP
zahájení jarní části ročníku OFS 2016/2017
10.2. - STK oznamuje, že jarní část ročníku 2016/2017 mužů bude zahájena 26.03.2017.(výňatek z ÚZ OFS Zlín č.16/16-17)

příští utkání

muži A - I.B třída, sk. B


Žádné další zápasy.

muži B - OP Zlín

dorost - KSD, sk. A


Žádné další zápasy.

starší žáci - OP Zlín


Žádné další zápasy.

starší přípravka - OS, sk.A


Žádné další zápasy.

kdo jsme a kde nás najdete

název: Fotbalový klub Mladcová, z.s. (zkráceně: FK Mladcová)

Tělovýchovná jednota Sokol Mladcová k datu 18.07.2015 zaniká dle usnesení mimořádné Valné hromady oddílu, která se konala 20.06.2015 na Mladcové

adresa: U Hřiště 276, Zlín  760 01, Česká republika

GPS: 49.2355303N, 17.6477539E

e-mail: fkmladcova(zavinac)seznam(tecka)cz

právní forma : spolek, registrován ve spolkovém rejstříku, vedeném KS Brno, oddíl L, vložka 1524, změna byla do spolkového rejstříku zapsána KS v Brně usnesením č.j.L 1524/RD12/KSBR ze dne 30.06.2015

identifikační číslo : 46276351

registrace FAČR - ID oddílu : 7240331
klik na mapu

 

reklama

činnost klubu formou dotací podpořili

Statutární město Zlín

Statutární město Zlín

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR

MŠMT

FAČR

FAČR