[kfszlin] [ofszlin] [členství fačr]
Sokol Mladcová
Domů

Rozlosování jaro 2019

Vytisknout

Napsal
Karel Popelka

Vytvořeno
16. 4. 2019 17:41

Kategorie:
Zprávy z oddílu

Zobrazeno:
20x

Sezóna už běží, pro připomenutí zde kompletní rozlosování mladcovských týmů pro jarní část sezóny 2019/2020. Upozorňujeme, že některá data a časy se mohou změnit.

ROZLOSOVÁNÍ  JARO 2019

 

muži A – I.B třída skupina B

15.kolo   24.března         Lužkovice – Mladcová                     neděle     15.00      

16.kolo   30.března         Mladcová – Tečovice                      sobota     15.00      

17.kolo   6.dubna            Louky – Mladcová                           sobota     15.30      

18.kolo   13.dubna          Mladcová – Kostelec u Hol.              sobota     15.30      

19.kolo   20.dubna          Jaroslavice – Mladcová                   sobota     16.00      

20.kolo   27.dubna          Mladcová – Fryšták                         sobota     16.00             

21.kolo   5.května           Chropyně – Mladcová                      neděle     16.30      

22.kolo   11.května         Mladcová – Veselá                          sobota     16.30             

23.kolo   19.května         Příluky – Mladcová                          neděle     17.00      

24.kolo   25.května         Mladcová – Malenovice                   sobota     17.00      

25.kolo   2.června           Admira Hulín– Mladcová                 neděle     17.00

26.kolo   8.června           Mladcová – Slavkov p/Host.             sobota     17.00                 

14.kolo   15.června         Mladcová – Holešov B                     sobota     17.00     

dorost – krajský přebor

15.kolo   23.března         Kunovice – Mladcová                       sobota     10.00             

16.kolo   30.března         Mladcová – Vik.Otrokovice              sobota     12.30      

17.kolo   7.dubna            Louky– Mladcová                           neděle     10.00      

18.kolo   13.dubna          Mladcová – Štítná  n/Vl.                   sobota     13.00             

19.kolo   20.dubna          Slavičín – Mladcová                        sobota     10.00      

20.kolo   27.dubna          Mladcová – Uherský Brod                sobota     13.30      

21.kolo   5.května           Baťov– Mladcová                            neděle     13.30             

22.kolo   11.května         Mladcová – Bojkovice                      neděle     14.00      

23.kolo   19.května         Hluk – Mladcová                              neděle     14.30       Ostr.Lhota  

24.kolo   25.května         Mladcová – Strání                           sobota     14.30      

25.kolo   1.června           Hulín– Mladcová                             sobota     14.30       Kvasice      

26.kolo   8.června           Mladcová – Brumov                         sobota     14.30                        

14.kolo   15.června         Mladcová – Rožnov p.Radhoštěm   sobota     14.30             

muži B – okresní přebor

15.kolo   23.března         Mladcová – Bylnice                        sobota     15.00             

16.kolo   31.března         Poteč – Mladcová                            neděle     15.00      

17.kolo   7.dubna            Mladcová – Pozlovice                     neděle     15.30      

18.kolo   14.dubna          Slopné – Mladcová                          neděle     15.30             

19.kolo   21.dubna          Mladcová – Nedašova Lhota           neděle     16.00      

20.kolo   28.dubna          Slušovice B – Mladcová                   neděle     10.15      

21.kolo   4.května           Mladcová – Jasenná                       sobota     16.30      

22.kolo   12.května         Štípa – Mladcová                             neděle     16.30             

23.kolo   18.května         Mladcová – Návojná                       sobota     17.00      

24.kolo   26.května         Mysločovice – Mladcová                  neděle     17.00      

25.kolo   1.června           Mladcová – Sehradice                     sobota     17.00      

26.kolo   9.června           Kostelec – Mladcová                       neděle     17.00      

14.kolo   16.června         Újezd– Mladcová                            neděle     17.00      

žáci – okresní přebor skupina A

13.kolo   7.dubna            Mladcová – Kašava                         neděle     13.00

14.kolo   13.dubna          Fryšták – Mladcová                         sobota     14.30      

15.kolo   21.dubna          Mladcová – Příluky                          neděle     13.30

16.kolo   28.dubna          Březnice – Mladcová                       neděle     14.00

17.kolo   4.května           Mladcová – Tečovice                       sobota     14.00             

18.kolo   11.května         Všemina – Mladcová                       sobota     16.30

19.kolo   18.května         Mladcová – Štípa                             sobota     14.30

20.kolo   26.května         Mysločovice – Mladcová                  neděle     15.00

21.kolo   1.června           Mladcová – Trnava                          sobota     14.30

22.kolo   9.června           Provodov – Mladcová                      neděle     13.30

12.kolo   16.června         Mladcová – Lípa                              neděle     10.00 

přípravka – okresní soutěž skupina B

11.kolo   4.dubna            FASTAV U10 – Mladcová                čtvrtek     17.00       UT Vršava

12.kolo   10.dubna          Mladcová – Malenovice                   středa      16.30 

13.kolo   17.dubna          Mladcová – Tečovice                       středa      16.30     

14.kolo   25.dubna          Žlutava – Mladcová                         čtvrtek     16.30

15.kolo   2.května           Fryšták – Mladcová                         čtvrtek     16.30      

16.kolo   8.května           Mladcová – Kostelec                       středa      16.30       

17.kolo   16.května         Lukov – Mladcová                           čtvrtek     16.30  

18.kolo   22.května         Mladcová – FASTAV U10                středa      16.30

19.kolo   29.května         Malenovice – Mladcová                   středa      17.00 

20.kolo   7.června           Tečovice – Mladcová                       pátek       17.00     

21.kolo   12.června         Mladcová – Žlutava                         středa      16.30

dnes je

sobota, 20.4. 2019, 20:39
Svátek má: Marcela

krátké zprávy

11.ročník "Mladcovské Hoblovačky" je za námi
3.9. - V sobotu 01.09.2018 se v našem areálu konala po jedenácté velmi úspěšná akce pro děti, mládež, ale i pro jejich rodiče - "Mladcovská Hoblovačka". Díky pořadatelům z FK Mladcová, SDH Mladcová a Zálesáka-středisko Zlín a mnoha partnerů pokračuje pěkná a zajímavá tradice na konci letních prázdnin.
deset let "Mladcovské Hoblovačky"
4.9. - Už po desáté se v našem areálu konala velmi úspěšná akce pro děti, mládež, ale i pro jejich rodiče. V sobotu 02.09.2017 proběhl jubilejní 10. ročník"Mladcovské Hoblovačky". Díky pořadatelům z našeho FK Mladcová, SDH Mladcová a Zálesáka-středisko Zlín byla založena pěkná a zajímavá tradice na konci letních prázdnin.
"bílý Drogba" opět pět kusů !
20.5. - V utkání 22. kola 1.B třídy, sk. B FK Mladcová - SK Lukov v sobotu 20.05.2017 se opět probudil a předvedl ve známé podobě nestárnoucí Jiří "Dugarry" Jaroš. Po čtyřech brankách ze hry (5., 15., 46., 83.) zakončil pátým kusem v 86. z penalty. Pokud mladcovské fotbalové archívy neklamou, podobného kousku se dopustil naposled v utkání 10.kola 1.A třídy, sk. B Mladcová - Sokol Žalkovice v neděli 13.10.2013. GRATULUJEME !
rozlosování jarní části ročníku 2016/2017
8.3. - na web byly přidány termíny prvních jarních utkání všech družstev FK Mladcová. Protože jsou očekávány změny v rozlosování, termíny dalších kol budou doplněny až po oznámení techto změn. KP
zahájení jarní části ročníku OFS 2016/2017
10.2. - STK oznamuje, že jarní část ročníku 2016/2017 mužů bude zahájena 26.03.2017.(výňatek z ÚZ OFS Zlín č.16/16-17)

příští utkání

muži A - I.B třída, sk. B


Žádné další zápasy.

muži B - OP Zlín

dorost - KSD, sk. A


Žádné další zápasy.

starší žáci - OP Zlín


Žádné další zápasy.

starší přípravka - OS, sk.A


Žádné další zápasy.

kdo jsme a kde nás najdete

název: Fotbalový klub Mladcová, z.s. (zkráceně: FK Mladcová)

Tělovýchovná jednota Sokol Mladcová k datu 18.07.2015 zaniká dle usnesení mimořádné Valné hromady oddílu, která se konala 20.06.2015 na Mladcové

adresa: U Hřiště 276, Zlín  760 01, Česká republika

GPS: 49.2355303N, 17.6477539E

e-mail: fkmladcova(zavinac)seznam(tecka)cz

právní forma : spolek, registrován ve spolkovém rejstříku, vedeném KS Brno, oddíl L, vložka 1524, změna byla do spolkového rejstříku zapsána KS v Brně usnesením č.j.L 1524/RD12/KSBR ze dne 30.06.2015

identifikační číslo : 46276351

registrace FAČR - ID oddílu : 7240331
klik na mapu

 

reklama

činnost klubu formou dotací podpořili

Statutární město Zlín

Statutární město Zlín

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR

MŠMT

FAČR

FAČR